BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie ką mes čia? Apie daktarą Hausą, žinoma.

Daug kam gerai pažįstamas aktorius Hugh Laurie, vaidinantis ciniškąjį daktarą Hausą nepaprastai populiariame seriale “House M.D.” (”Daktaras Hausas”). Esu didelė jo gerbėja, tačiau pasigedau informacijos lietuvių kalba apie šį puikų aktorių ir patį serialą. Tad pamėginsiu užpildyti šią nišą pateikdama straipsnių ir kitų naujienų vertimus - juk toli gražu ne visi Hauso gerbėjai gerai moka anglų kalbą, kuria yra parašyta daugybė įdomiausių straipsnių, interviu su Hugh Laurie ir kitais serialo aktoriais… Tikiuosi, kad šis blog’as bus įdomus visiems, kam patinka “Daktaras Hausas” ir kurie norėtų daugiau sužinoti apie Hugh… :)

P.S. Oficialus disclaimer’is apie autorines teises: visi čia patalpinti išversti straipsniai, interviu, citatos priklauso oficialiems jų autoriams, o aš į tai niekaip nepretenduoju, tiesiog išverčiu ir pateikiu su nuorodomis į šaltinius. Iš šios veiklos pinigų neuždirbinėju, o tiesiog noriu, kad daugiau žmonių galėtų sužinoti įdomių faktų apie šį aktorių bei serialą “Daktaras Hausas” :) Ir dar - jei norėtumėte panaudoti čia publikuojamus vertimus, būtų labai malonu, jei prieš tai atsiklaustumėte ir pateiktumėte nuorodą į šaltinį (tiek oficialų, tiek ir manąjį)… :)

P.P.S. Oficialiai mokslininkų nepatvirtintais duomenimis šio tinklaraščio skaitymas palengvina pagirias :)

Rodyk draugams

Komentarai (11)

 1. herkulis:

  Saunuole taip ir toliau

 2. Thirteen:

  dėkui, pasistengsiu :) planuoju šįvakar dar vieną straipsnelį įdėt…

 3. devilwithasmile:

  Kaip šaunu atrasti tokių visiškai nesavanaudiškų žmonių! Asmeniškai aš neturiu problemų skaityti angliškai, bet jei nebūčiau šito blogo atradusi, būčiau tiesiog nieko neieškojusi pati :) Ačiū ;)

 4. Thirteen:

  na man tiesiog norisi, kad kuo daugiau gerbėjai galėtų atrasti įdomių dalykų… aišku, ne kasdien dedu straipsnelius - truputį darbas koją pakiša, bet stengsiuos kiek įmanoma dažniau :) nors, kaip kažkur perskaičiau apie blogerius ir bloginimą kokia nors specifine tema: nereikia rašyt per prievartą :)

 5. Suradau tinklaraštį netikėtai. Patinka šis serialas. O kas yra cinikas?

 6. Pagal wikipediją:
  Cinizmas (gr. κυνισμός), moralės principas, pagrįstas žmogaus priklausomybės nuo visuomenės neigimu. Reiškiasi nihilistine pažiūra į dvasinę kultūrą, atviru dorovės normų ignoravimu, tyčiojimusi iš jos principų ir idealų, žmogaus orumo žeminimu.

  :)

 7. Rami_musė:

  Super. x] House 4Ever

 8. monika:

  Kaip smagu, kad atradau šį blog’ą. Šaunu, kad toks yra. :)

 9. dėkui dėkui, labai smagu, kad jis yra reikalingas :)

 10. NeRo:

  Šaunus blogas :) Keep up the good work :)

 11. lolipop:

  jau yra labai isamus staripsnis wikipwdijojw lietuviu kalba, manau galetum idet ir cia

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.