BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Britų aktorių pažadino Emmy nominacija (”People”, 2005m.)

Cynthia Wang,
Žurnalas “People” 2005 liepos 14d.

Hugh Laurie vis dar giliai miegojo, kai buvo nominuotas savo pirmajam Emmy, bet prisipažįsta, kad po skambučio, kuris jį prižadino 5:39 ryto, atsibudo rausdamas. Serialo žvaigždė talentingasis britas, pelnęs reputaciją kaip komiškų vaidmenų atlikėjas (”Stuart Little”, “101 dalmantinas”), sulaukė pirmojo pripažinimo kaip pagrindinis draminio TV serialo aktorius FOX televizijos medicininėje juostoje įkūnydamas atšiaurų ir cinišką, tačiau nepaprastai protingą daktarą Gregorį Hausą. Žurnalas “People” pagavo 46 metų aktorių kaip tik po nominacijos paskelbimo:

Jūsų šeima (žmona Jo Green ir trys vaikai) yra namuose, Anglijoje. Ar jau kalbėjote su jais?

Tokį ankstyvą ryto metą aš bandau atgauti kažkiek orumo ir ką nors apsivilkti. Juk nenorėtumėt kam nors skambinti nuogas, ar ne? Aš dar tik ruošiuosi tiems skambučiams, gal netgi pavyks apie tai pranešti oriu ir beveik abejingu tonu, jei tik sugebėsiu tokį nutaisyti.

Jūs esate žinomas komedijos srityje, tačiau nominaciją gavote už rimtą, draminę rolę.

Tai man yra visai nepažįstama teritorija. Daugybę ilgų metų, ypatingai Anglijoje, aš užsidirbdavau pragyvenimui maivydamasis ir kliūdamas už daiktų.

Tad kokios mintys šiuo metu sukasi Jūsų galvoje?

Nepaprastai jaudinantis dalykas būti nominuotam Emmy, ir, aišku, tuo pačiu jaučiuosi to visiškai nenusipelnęs, bet, žinot, aš vis tiek bet kuriuo atveju priimčiau jį!

Atsiliepimai apie Jūsų vaidmenį “Hause” yra sklidini susižavėjimo. Bet kaip dažnai toks susižavėjimas būna įvertinamas nominacijomis?

Remiantis mano patirtimi, taip nutikti gali tik paralelinėse visatose! Aš visada tikėjau serialu ir jaučiau, jog jis gali būti puikus, bet būti puikiam ir dar būti pripažintam dėl to tai iš tiesų yra palaima. Aš nubudau rausdamas ir susidrovėjęs!

Kas Jums patinka Jūsų vaidinamame personaže?

Man labai patinka tai, jog aš iš tiesų nelabai galiu jį tiksliai apibūdinti, nors manęs dažnai to prašo: “Apibūdinkite jį vienu sakiniu.” Na, bet aš negaliu to padaryti! Tai neįmanoma. Manau, kad būtent šis faktas ir yra Hauso žavesio paslaptis. Jis yra be galo prieštaringas ir komplikuotas, tiesiog beveik kaip žmogus.

Ar Emmy nominacija reiškia, kad filmavimo aikštelėje Jums bus tiekiamas geresnis maistas?

Taip, aš būtinai kas rytą reikalausiu šviežiai išnokusių figų! Jos privalės būti atskraidinamos iš Alžyro ir tiktai iš Alžyro. Be to, smilkinius kasdien įtrinsiu šampanu.

———————————–
Šaltinis: hughlaurie.net archyvas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.